Staňte sa dočaskárom zvierat


Premýšľate nad tým, ako pomôcť psíkom a mačkám v núdzi? Naše možnosti pomoci sú totiž obmedzené, no zvierat, ktoré ju potrebujú, je skutočne mnoho. 
Obrovskou pomocou pre zvieratko, ktoré bolo týrané alebo vyhodené, je práve dočasná starostlivosť, to znamená poskytnúť zvieraťu domov na prechodnú dobu, než si nájde novú rodinu. Aj dočasná rodina mu totiž môže pomôcť a ukázať, že ľudia nie sú iba zlí.
Ak máte v srdci a doma kúsok miestečka, neváhajte. Odmenou vám bude premena. Premena ustrašeného a nedôverčivého zvieraťa na šťastného a vďačného spoločníka. My mu medzitým budeme hľadať nový domov a postaráme sa o zabezpečenie veterinárnej starostlivosti a krmiva, prípadne iných potrebných vecí.

Môžete nám pomôcť aj inak


Sme občianske združenie a dokážeme fungovať len z Vašich darov. Keďže máme obmedzené skladové možnosti a naša chatka je plná potrebných vecí od mnohých darcov, tak by sme si pre mačky a psov poprosili to najpotrebnejšie a to je KRMIVO. Momentálne máme psíkov nastavených na granule BRIT lamb a prospieva to ich zdraviu. Mačičkám dávame granule EMINENT.

Taktiež nám môžete prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou rovno na náš bankový účet: 

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa
IBAN: SK1409000000005117272096


Ďakujeme za každú pomoc